Hızlı Serbest Bırakma Kancası Naklet gemileri demirlemek için Çabuk Bırakma Kancası

111,00 EURO

Türkiye / /

İlan Numarası
#1180
Eklenme Tarihi
12 Kasım 2023
Uyumlu Marka
Genel kullanım
Parça Grubu
ataşman
Durumu
sıfır

Petrol ve gaz terminallerinde, yükleme ve boşaltma gerçekleştirilirken, gemileri demirlemek için Çabuk Bırakma Kancası (QRH) kullanılması, Uluslararası Denizcilik Petrol Şirketleri Birliği (OCIMF) tarafından, güvenli bir demirleme sisteminin temeli olduğu için tavsiye edilmektedir. Kanca güvenlik sisteminin temeli, bir kaza meydana gelmeden önce gemi halatının hızla serbest bırakılmasıdır. Acil durumlarda hızlı açılan kancalar, tam yük koşullarında bile minimum çabayla geminin bağlama halatları ile iletişimi kesebilir. Bu hızlı işlem, bağlantı istasyonundaki hasarı büyük ölçüde azaltır. Çabuk bırakma kancaları, mekanizmaları ve yük kontrol kombinasyonlarını serbest bırakmak için tam mekanik koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bazı rıhtımlarda, deniz yükleme kolu ile yükleme yapıldıktan sonra, geminin çabuk bırakma sisteminin görevi, geminin halatını serbest bırakabilmektir. NAKLET Enerji ve Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak 25 ton ile 200 ton tonaj arasında imal ettiğimiz çabuk bırakma kancaları; tek kanca, çift kanca, üç kanca ve dört kanca şeklinde ve sırt sırta veya v şeklinde tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Serbest bırakma mekanizması, her bir kancayı nominal yükünün %125’i ile tam olarak yüklenerek test edilir. Serbest bırakma sistemi uzakta gerçekleşecek ise, kancalar uzak bir yerden (kontrol odası veya rıhtım ofisi gibi) ve kancanın arkasına monte edilmiş kanca motorunun marş muhafazasındaki bir düğme etkinleştirilerek serbest bırakılabilir. Yerel ekranlar, görsel ve sesli uyarılar da kancalara eklenebilir. NAKLET Enerji ve Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak 25 ton ile 200 ton tonaj arasında imal ettiğimiz çabuk bırakma kancaları; tek kanca, çift kanca, üç kanca ve dört kanca şeklinde ve sırt sırta veya v şeklinde tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Serbest bırakma mekanizması, her bir kancayı nominal yükünün %125’i ile tam olarak yüklenerek test edilir. Serbest bırakma sistemi uzakta gerçekleşecek ise, kancalar uzak bir yerden (kontrol odası veya rıhtım ofisi gibi) ve kancanın arkasına monte edilmiş kanca motorunun marş muhafazasındaki bir düğme etkinleştirilerek serbest bırakılabilir. Yerel ekranlar, görsel ve sesli uyarılar da kancalara eklenebilir.

İlan Etiketleri : Hızlı Serbest Bırakma Kancası,Naklet gemileri demirlemek için Çabuk Bırakma Kancası
boramakine.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

kepçe kova naklet İş Makina ve İnşaat İkinci el makine Beton asfalt Ağır Araç Maden Orman Yedek Parça Liman Lowbet Tarım Sanayi Emlak Ataşman Beko Loader Dozer Elektrik Forklift Greyder Lastikli Paletli Ekskavatör loder Traktör Vinç saat kiralık satılık mini saat Altyapi deniz hava kara yol kum